Кримінальне провадження по полтавській наркоточці з 10-річним стажем закрили

П'ятниця, 30 грудня 2016
Кримінальне провадження по полтавській наркоточці з 10-річним стажем закрили

Слідчим підрозділом відділення №1 Полтавського ВП ГУ НП в Полтавській області здійснювалося досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом виявлення та вилучення наркотичної речовини під час санкціонованого обшуку за адресою вул. Мазепи (Калініна), 14. Правова кваліфікація – ч.1 ст. 309 КК України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту).

«Кримінальне провадження закрито на підставі п. 2 ч.1 ст. 284 КПК України (відсутність в діянні складу кримінального правопорушення – ред.)», – повідомив у відповіді на інформаційний запит журналістів Громадського ТБ.Полтава Сергій Чиж, заступник начальника ГУ НП – начальник слідчого управління.

Слідство тривало півроку. Його закрили 21 липня.

Нагадаємо, що 27 січня 2016 року працівники 6 територіального управління Департаменту протидії наркозлочинності Національної поліції України затримали 49-річну раніше судиму за збут наркотиків полтавку.

Керівник департаменту Ілля Кива заявив, що вона облаштувала в себе вдома лабораторію по виготовленню наркотиків. У ході обшуку поліція вилучила два мішки маку по 80 кг, шість літрів розчинника, таблетки «Феназепам», «Соннат», «Солпадеїн», електронні ваги, розфасований для продажу мак та інше.

Крім того, у повідомленні зазначалося, що затримано також співучасника, трьох покупців та продавця маку.

Варто зазначити, що відділ комунікацій ГУ НП в Полтавській області на офіційному сайті про дане затримання не повідомляв.

За інформацією журналістів інтернет-видання «Полтавщина», продаж наркотиків за вказаною адресою здійснювався більше 10 років. Затриманою виявилася полтавка Олена Попова, відома за прізвиськом «Волохша».  Цікаво, що контакт із таким ім’ям знайшли у колишнього очільника полтавського Управління боротьби з незаконним обігом наркотиків Романа Яреська, якого разом із п’ятьма обвинуваченими судять за продаж наркотиків.

 

Ольга Дудка

comments powered by Disqus