Територія Майдану: "Струмок Революції" чи пам'ятник борцям за Незалежність?

Субота, 10 грудня 2016

Нещодавно завершився конкурс «Територія Майдану». Переможцем конкурсу на реконструкцію площі перед ОДА був визначений проект під умовною назвою «Струмок Революції». Як пояснюють свою ідею переможці – команда CITY LAB, основним елементом проекту є штучний струмок, який є своєрідним таймлайном, що символічно демонструє хід подій Революції Гідності. На ньому за допомогою рельєфу й активного дизайну окремих елементів будуть хронологічно відображені основні дати та події Революції.

Проте члени журі конкурсу не змогли прийти до спільної думки та рекомендувати даний проект до реалізації більшістю голосів. Лише 8 із 17 членів журі проголосували за впровадження даного проекту в життя.
Голова ОДА Валерій Головко повідомив на своїй сторінці у Фейсбук, що мав розмову з представниками громадскості та вирішив збудувати на площі памятник борцям за Незалежність України за кошти зі свого власного фонду. Цей допис викликав хвилю непорозумінь та спричинив дискусію серед громади та учасників конкурсу.

Ми вирішили дізнатися думку різних сторін щодо цієї заяви пана Головка.

Свої думки з приводу подальшої долі конкурсу озвучили члени жюрі Юлія Петушинська та Василь Шулик, які голосували проти реалізації даного проекту, Ірина Особік, яка була членом ради громадських експертів конкурсу, та керівник Центру допомоги учасникам АТО Валерій Довженко, що був присутній на зустрічі, про яку йдеться у дописі.

Олена Кузіна

comments powered by Disqus