“Святий Миколай” у Полтаві роздаватиме дітям подарунки до кінця різдвяних свят

Неділя, 18 грудня 2016

Сьогодні на Соборній площі відбулося відкриття будиночку Святого Миколая, яке почалося зі святкової служби у Свято-Успенському соборі. 

Після того як Святий Микола привітав людей, які прийшли до собору, він запросив усіх батьків та їхніх дітей до самого будиночку.

Багато сімей мали можливість потрапити всередину цієї чарівної будівлі, де діти розповідали вірші Святому Миколаю, отримували з його рук подарунки та спілкувались з ним.


«На сьогодні у нас приблизно п’ятсот подарунків, які ми плануємо роздавати дітям кожного дня. За подарунками ми звернулися до наших постійних спонсорів – підприємців Полтави та Полтавської області, які нам допомагають і в облаштуванні будиночку Святого Миколая, і в закупівлі смаколиків. Але ж звісно, для того, щоб роздавати їх до кінця різдвяних свят всім бажаючим дітям, ми хотіли, щоб і інші небайдужі полтавці приєдналися до цієї акції. Кожен може принести до будиночку або цукерки, або печиво, або мандарини, які ми загорнемо в гостинець для малечі. Також ми маємо на меті хоча б трішки подарунків зібрати для дитячого інтернату в Лисичанску Донецької області. Це діти, яким практично ніхто не допомагає, але ми хочемо зробити для них свято і подбати про їхні щасливі емоції. Тому ще не пізно прийти до нас і принести подарунки, які ми зможемо передати діткам-сиротам від Святого Миколая», – розповіла волонтерка ГО «Команда небайдужих» Наталія Скорик.

Фото: Ольга Матвієнко

comments powered by Disqus