Батько обвинуваченого у вбивстві намагався мене підкупити – потерпіла

Середа, 21 вересня 2016

16 вересня в Октябрському районному суді м. Полтави мали заслухати справу обвинуваченого у вбивстві Віталія Петрова. Його підозрюють в тому, що 30 грудня 2015 року він застрелив із травматичного пістолета свого знайомого.

Засідання так і не відбулося. Головуючий суддя Олександр Струков переніс слухання на 20 жовтня через конфлікт із журналістом Геннадієм Фетисовим. Він відмовився не знімати адвокатів обвинуваченого Валерія Грубича та Марину Розанову, а також залишити залу суду. Невиконання вимог Олександр Струков сприйняв як тиск на суддів і переніс засідання.

Адвокати і батьки обвинуваченого від коментарів відмовилися. Натомість дружина загиблого Ярослава Ковтун розповіла, що свідки дають розмиті свідчення.

«Кожен каже по-різному. На мої питання вони відповісти не можуть… Скільки свідків, а головне – ніхто не бачив, хто саме стріляв. Одні йшли через два метри, інша – через три, але ніхто нічого не бачив», – сказала дівчина.

Також дружина вбитого повідомила, що батько обвинуваченого Юрій Петров пропонував їй гроші, аби потерпіла не заявляла на його сина в поліцію.

Ольга Дудка

comments powered by Disqus